IOBO.pl – Darmowe ogłoszenia Brak kategorii Czy wanna z hydromasażem w ogrodzie to dobry pomysł?

Czy wanna z hydromasażem w ogrodzie to dobry pomysł?


Wanna ogrodowa

Ogród pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu we własnej przestrzeni, a jeśli posiadasz dom jednorodzinny, możesz wykorzystać ogród także do grillowania czy relaksu. Niektórzy modą sobie pozwolić na wannę ogrodową, czyli szczególny rodzaj spa, które można umieścić na tarasie lub w domu.

Jak działa wanna ogrodowa?

Ogrodowe jacuzzi to wanna z hydromasażem, z której można korzystać na zewnątrz. Wykonany jest z akrylu, który następnie pokrywany jest poliestrem, pianką poliuretanową lub włóknem szklanym. Oznacza to, że nawet latem można korzystać z ogrodowego jacuzzi, ponieważ posiada ono funkcję podgrzewania wody. Masaż w ogrodowym jacuzzi odbywa się za pomocą wody, która pompowana jest dyszami do zbiornika.

W zwykłej wannie dysze znajdują się na dnie, po bokach i z tyłu. Dzięki temu masują całą powierzchnię Twojego ciała. Do jacuzzi w ogrodzie niezbędne jest ujęcie wody, odpływ ścieków oraz podłączenie elektryczne. Kształty jacuzzi różnią się na rynku, ale jest też tańszy typ nadmuchiwany, który można łatwo schować na zimę.

Zalety wanny ogrodowej z hydromasażem

Hydromasaż to rodzaj masażu, który może pomóc zmniejszyć ból mięśni i stawów oraz poprawić jakość snu. Hydromasaż to sposób na poprawę krążenia i nawodnienia, redukcję tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie elastyczności skórze i mięśniom. Ponadto wiadomo, że kąpiele w wannie z hydromasażem są relaksujące i mogą pomóc w dobrym samopoczuciu. Temperaturę wody można dostosować do własnych upodobań, w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Wanna ogrodowa może znajdować się na zewnątrz lub np. na tarasie.

wanna z hydromasażem

Najlepsze SPA, bez wychodzenia z domu

Jacuzzi w ogrodzie to niedrogi sposób na relaksujące wakacje bez konieczności podróżowania do ciepłego kraju. Atmosfera w domu jest idealna do pozbycia się stresu i poczucia odprężenia. Możesz także zaprosić rodzinę i przyjaciół do kąpieli w jacuzzi. Zewnętrzna wanna z hydromasażem to również świetne rozwiązanie na ochłodzenie w upalne dni i rozgrzanie ciała w chłodne dni. Hartowanie ciała w różnych temperaturach jest dobre dla organizmu i pomaga mu zachować zdrowie.