IOBO.pl – Darmowe ogłoszenia Brak kategorii Ile średnio kosztują atrakcje weselne i w co warto zainwestować? 

Ile średnio kosztują atrakcje weselne i w co warto zainwestować? 


fotobudka Poznań

Organizacja wesela wiąże się z poświęceniem wielu godzin – na planowanie i samo działanie, kupowanie, rezerwowanie. W tym artykule skupimy się na samych atrakcjach, jakie można zapewnić swoim gościom. Do wyboru jest naprawdę dużo. Zaczyna zwykła fotobudka Poznań, kończy pokaz iluzji. Zobaczmy, w co naprawdę warto inwestować.  

Fotobudka Poznań, gifbudka, fotolustro i tym podobne

Zoragnizowanie udanego, ciekawego wesela to dziś naprawdy trudny orzech do zgryzienia. Dawniej ludzie cieszyli się z tańca. Dziś, aby zadowolić wszystkich należy wymyślić różnego rodzaju atrakcje. Zalicza się do nich chociażby fotobudka Poznań. Jednak jest tak oklepana, że nikogo już nie zaskoczy. Ale czy to najważniejsze? Liczy się dobra zabawa i fajne pamiątki. Oczywiście są alternatywy do standardowej fotobudki. Między innymi:

  • Gifbudka – bardzo przypomina klasyczną fotobudkę, jednak zamiast zdjęć, otrzymujemy wygenerowany plik graficzny, na którym widoczny jest ruch uczestników zabawy. To zabawny i bardziej dynamiczny efekt. Dla tych, którzy są aktywni w sieci do gusty przypadnie fakt, że uzyskanym gifem w mgnieniu oka możemy pochwalić się w mediach społecznościowych.
  • Fotolustro – tu również celem jest zrobienie sobie szalonych zdjęć. Jednak nie stajemy przed tradycyjnym obiektywem, ale przed interaktywnym lustrem, które będzie zachęcać do wykonywania rozmaitych póz, a także będzie nas komplementować.
  • Fotomozaika – chcesz  wspaniałą pamiątkę, która zmieści w sobie wspomnienia ze wszystkimi gośćmi weselnymi? Fotografie robione są niemal identycznie jak przy zwykłej fotobudce. Jednak nie są drukowane od razu – po jednej parze, czy grupie osób. Najważniejsze jest naklejenie ich w odpowiednim miejscu, by na samym końcu wszystkie fotki stworzyły obraz z wybranym wcześniej wzorem. Tym sposobem można mieć obraz, na którym znajdzie się kilkaset osób
pokazy iluzji

Ile kosztują takie atrakcje i co jeszcze można zorganizować?

Niestety, weselne atrakcje kosztują. Koszt fotobudki na jakieś 4 godziny to nawet 1000 złotych. Selfie mirror to koszt bardzo podobny. Fotomozaika to akurat atrakcja, której cena zależy od wielu rzeczy – ilości zdjęć, tła, jakości… Gifbudka też zależy od wielu kwestii. Ale koszty nie spadają poniżej 1000 złotych za 4 godziny. A jakie atrakcje jeszcze są godne uwagi? Na pewno pokazy iluzji. W zależności od rodzaju imprezy cena się zmienia. Jeśli chodzi o duże imprezy firmowe czy wesela trzeba się liczyć z kosztem w przedziale od 1800 do 3000 złotych. W cenie są także pokazy tańca, pokazy fajerwerków.