IOBO.pl – Darmowe ogłoszenia Brak kategorii Lato w Krakowie – Czy warto spędzić tu urlop?

Lato w Krakowie – Czy warto spędzić tu urlop?


noclegi w Krakowie blisko Wawelu

Przeglądasz noclegi w Krakowie blisko Wawelu i zastanawiasz się, czy warto tu przyjechać? Jeżeli lubisz miejski klimat – kawiarnie, restauracje, kluby, puby, zwiedzanie to jak najbardziej warto wybrać się do Krakowa. Więcej o tym powiemy w tym artykule.  

Czy warto jechać do dużego miasta? 

Jakie są zalety wypoczywania w dużym mieście? Jedną z nich jest to, że można wiele zwiedzić. Duże miasta wiążą się z ciekawą historią, a co za tym idzie różnymi zabytkami i legendami, których poznawanie jest naprawdę ciekawe. Kolejna zaleta jest taka, że w dużym mieście cały czas są różne atrakcje – baseny, masaże, kino pod gołym niebem, imprezy na rynku i tym podobne – w Krakowie jest to na porządku dziennym. W tym roku będzie można także posłuchać koncertów rokowych. Już ruszyła sprzedaż biletów na festiwal rocka ROCKOWIZNA, który odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia. Co ważne, w dużych miastach jest komunikacja miejska. Nie ma problemu, gdy dziecku odechce się chodzenia, czy nogi odmówią posłuszeństwa po całodziennym zwiedzaniu. Wiele osób uwielbia klimatyczne kawiarnie, restauracje, kluby, puby i tym podobne miejsca w centrum Krakowa. Na samej starówce mamy naprawdę wiele do wyboru. Można także wybrać pizzerię z widokiem na Wawel i Wisłę.

apartamenty Kraków Stare Miasto

Noclegi w Krakowie blisko Wawelu – Czy to dobra lokalizacja?

Raczej nie trzeba nikogo przekonywać do tej lokalizacji. Dopiero nocując blisko starówki można w pełni odczuć ducha tego miasta. Kraków tętni życiem zarówno nocą, jak i za dnia. Warto przenieść się w ten niezwykły klimat. Noclegi w Krakowie blisko Wawelu są oczywiście nieco droższe niż te na obrzeżach, ale zapewniają niezapomniany klimat. Apartamenty Kraków Stare Miasto bywają nawet w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli zastanawiasz się, czy warto pojechać na urlop do Krakowa, porównaj sobie ceny z wakacjami nad polskim morzem. Od razu pokochasz Kraków.